Poznajmy się bliżej

O BDM

Kilka słów o nas

Jesteśmy operatorem logistycznym o zasięgu ogólnoeuropejskim, który posiada własne biura w Polsce. Współpracujących partnerów w Europie oraz Stanach Zjednoczonych oraz Bliskim i Dalekim Wschodzie.

Jesteśmy skoncentrowani na kliencie. W tym celu stale podnosimy jakość naszych usług. Chcemy przez naszą działalność sprawić aby nasi klienci osiągali najwyższe ceny, poprzez nasze rozwiązania.

Dostarczamy kompleksowe międzynarodowe usługi logistyczne w oparciu o transport drogowy, morski i kolejowy. Zapewniamy też dystrybucję krajową i usługi magazynowe. Oferujem pomoc zakresie usług doradztwa logistycznego.

To już ósmy rok dynamicznego wzrostu, poparty doświadczeniem, elastycznością oraz indywidualnym podejściem. Odpowiednio wyselekcjonowani partnerzy biznesowi, gwarantują szeroki wachlarz możliwości które nasza firma ma dla Państwa.

Posiadamy sieć agentów w USA, Bliskim i Dalekim wchodzie, współpracujemy z renomowanymi przewoźnikami, armatorami, największymi firmami ubezpieczeniowymi.

 

Działamy na rynku od 2002r. ze 100% polskim kapitałem (kapitał zakładowy 1 mln zł)

Zajmujemy się kompleksową organizacją usług logistycznych w oparciu o transport drogowy częściowy oraz cało pojazdowy, dystrybucję na terenie kraju i zagranicy, usługi magazynowe, transport morski, odprawy celne oraz doradztwo logistyczne.

W ostatnich latach zrealizowaliśmy około 6000-6500 tys. zleceń rocznie a nasz obrót sięgnął 12 mln zł.

Na rynku polskim specjalizujemy się w przewozach materiałów sypkich takich jak zboża i nawozy w ilości około 20 tys. ton miesięcznie za pomocą wywrotek o pojemności do 50m3 oraz ruchomych podłóg.

Dokonujemy przewozów plandekami o wymiarach standardowych jak również MEGA na terenie kraju i Europy. Na stałe zarządzamy 90 pojazdami. OC spedytora w transporcie krajowym, międzynarodowym oraz kabotażu pozwala na współpracę z wymagającymi klientami.

Naszym klientom proponujemy również rozwiązania magazynowe takie jak składowanie blokowe oraz paletowe, konfekcja oraz pozostałe usługi. Dysponujemy powierzchnią magazynową – 5000 m2.

Charakteryzuje nas doświadczona karda w liczbie 12 osób, z najwyższym poziomem obsługi. Ścisła współpraca w zespole oraz z wyselekcjonowanymi partnerami zapewnia terminowość, rzetelność oraz elastyczne podejście do klienta. Od dwóch lat organizujemy pełno kontenerowe transporty morskie na linii Polska, UK – USA oraz Polska – Chiny. W 2016 dostarczyliśmy ok. 250 kontenerów

100
POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA
1000
ZLECEŃ ROCZNIE
0
POJAZDÓW W ZARZĄDZANIU

Czekamy na kontakt