O firmie

"BDM" od kilku lat dostarcza kompleksowych rozwiązań logistycznych. Firma specjalizuje się w transporcie, spedycji i dystrybucji na rynku krajowym i międzynarodowym.

Usługi firmy kierowane są do firm produkcyjnych we wszystkich sektorach gospodarki, oraz do firm handlowych o zróżnicowanej wielkości. Firma zapewnia wysoki poziom świadczonych usług poprzez ciągłe dostosowywanie się do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów.

Swój sukces zawdzięcza wdrażaniu najnowocześniejszych metod zarządzania logistycznego, a także podnoszeniu jakości technicznej swojej floty. Pozwala to na zapewnienie najlepszych rozwiązań logistycznych i optymalizację kosztów. W ciągłej dyspozycji "BDM" jest prawie 90 pojazdów, oraz 40 stale współpracujących przewoźników.
Oferta
Oferujemy Państwu pełny serwis transportowy i spedycyjny. Każda Państwa przesyłka zostanie odebrana i dostarczona na czas, bezpiecznie i w rozsądnej cenie. Niezależnie od odległości i rodzaju towaru, nasi pracownicy zrobią wszystko żeby Państwa towar dotarł na miejsce zgodnie ze zleceniem.
 
Referencje
BDM jest dumny ze swojej 9 letniej działalności, w której zdobył olbrzymie doświadczenie. Przewieźliśmy już miliony ton ładunku naszych klientów. Sprawdź nasze referencje i dołącz do grona naszych klientów.
 
Dojazd
Zobacz na mapie jak do nas trafić.